دوربین مداربسته دید در شب
۲۰ تیر, ۱۳۹۷
خانه هوشمند چیست؟
۵ مرداد, ۱۳۹۷

نصب دوربین مداربسته در هتل
هر سال بیش از۵۰,۰۰۰ جرم در هتل ها رخ می دهد و اغلب ناشی از فقدان اقدامات امنیتی است. به همین دلیل نصب دوربین مداربسته در هتل شما باید اولویتتان باشد. این دوربین ها خطر جرم در هتل شما را کاهش می دهد و به مهمان شما اجازه می دهد تا به راحتی در هتل سکونت داشته باشد و در طول اقامت خود احساس امنیت کنند. به همین دلیل فروشگاه دوربین مداربسته آریا محصولات معتبر خو را با برند INFINITY تحت گارانتی طلایی آریا در کنار تیم متخصص نصب دوربین مداربسته و تعمیرکاران مجرب به شما صاحبان عزیز هتل ها توصیه میکند تا با کمترین هزینه بهترین خدمات و با کیفیت ترین محصولات را تجربه کنید.

کدام هتل ها نیاز به نصب دوربین مدار بسته دارند؟
اگردر هتل شما اتفاقات ناگوار و مشکلاتی مانند سرقت یا فعالیت غیرقانونی رخ داده است به آن معناست که موقعیت جغرافیایی هتل شما در منطقه ای کاملا امن وجود ندارد، پس در اولین فرصت ممکن سیستم دوربین مداربسته CCTV را نصب کنید. این به خصوص برای هتل ها در مکان های ناامن و یا مناطق پر خطر است. هتل ها در این مناطق معمولا اولویت صاحبان هتل ها نصب سیستم های امنیتی است. لذا نصب دوربین مداربسته در هتل امری واجب از سوی اداره امکان بیان شده است.

اگر هتل من در مکان کاملا امن قرار داشته باشد چه طور؟
حتی اگر فعالیت های مشکوک زیادی در هتل خود نداشته باشید، به نوعی از سیستم امنیتی نیاز دارید. این سیستم چیزی است که از هتل شما محافظت می کند اگر چیزی در آینده غیرقابل پیش بینی باشد.

دوربین های مدار بسته دوربین های ویدئویی را از نقاط مختلف اطراف ساختمان خود نظارت و ضبط می کنند. اگر چیزی اتفاق افتاد، پلیس می تواند به ضبط دسترسی داشته باشد. این می تواند هتل شما را از دعاوی تقلب پاک کند یا اطلاعات ارزشمندی را در تحقیقات جنایی ارائه دهد.

سطح امنیت همیشه به نوع مهمانانی که در هتل شما می ماند بستگی دارد. به عنوان مثال، یک هتل تجاری ممکن است امنیت بیشتری نسبت به یک هتل لوکس داشته باشد. این سیستم نیاز به یک شبکه بسته است که بتواند اطلاعات مهمی را برای مهمانان فراهم کند.

هتل هایی که میزبان جلسات تجاری مهم هستند, به چنین سطح بالایی از امنیت نیاز دارند پس نصب دوربین مداربسته در هتل بسیار مهم است باید حتما از دوربین مداربسته IP استفاده شود.

اگر شما از امکانات تفریحی، به ویژه ورزشگاه ها و استخرهای شنا استفاده می کنید، باید دوربین های دوربین مدار بسته را برای حمایت از اهداف ایمنی محل کسب و کار خود در نظر بگیرید. شما نمی توانید آنها را در اتاق های فرعی داشته باشید، اما در نظر گرفتن این که سیستم CCTV به درستی کار می کند، با تصاویر با کیفیت بالا، در صورت تصادف و جایی که مسئولیت سوء استفاده می شود، مهم است.

صرف نظر از نوعی از هتل و مهمانانی که تهیه می کنید، شما نیاز به یک سیستم نظارت تصویری دارید.

علت نظارت دوربین مداربسته چیست؟
نظارت تصویری حفاظت شماست. این به شما امکان می دهد ببینید چه اتفاقی در سراسر هتل شما رخ می دهد و از فعالیت مشکوک جلوگیری می کند. نگاهی به نحوه استفاده از دوربین های امنیتی در این موقعیت ها می دهیم.

افراد در داخل در حال غرق شدن
چند دوربین نصب شده توسط ورودی ها و خروجی ها به شما اجازه می دهد تا ببینید که آیا کسی که در هتل ماندن ندارد، در داخل دزدی می کند. اغلب، فقط داشتن دوربین ها، اکثر افراد را از تلاش برای بی توجهی به داخل خود متوقف می کند.

دسترسی غیر مجاز
دوربین های نظارت تصویری نیز به حفظ مزاحمان و یا مهمان های دسته بندی نشده از بازدید از امکانات محدود، مانند آبگرم، سالن ورزش، و یا استخر کمک می کند. اگر کسی سعی در دزدی کند، می دانید و قادر به حل مشکل هستید.

دیدن مکان هایی که دیده نمی شوند
قرار دادن دوربین در مکان هایی مانند مکان های ذخیره سازی، گنجه و سرویس دهی ها، از مکان هایی که از نقاط خارج از منظره برخوردار نیستند، خارج می شوند. این مانع فعالیت های غیر اخلاقی هر دو مهمان و کارکنان و خطر سرقت می شود.

مهمانان احساس امنیت کنند
بسیاری از مهمانان احساس راحتی می کنند وقتی که می دانند دوربین های امنیتی برای محافظت از آنها، مخصوصا در مکان هایی مانند گاراژ پارکینگ هتل. دوربین ها به عنوان شاهد خود در صورتی که چیزی اتفاق می افتد، خدمت می کنند.

پیشی گرفتن از رقبا
مردم این امنیت اضافی را در هر هتلی که بازدید می کنند، می خواهند و اغلب از راه خود برای انتخاب یک هتل با یک سیستم امنیتی مناسب می آیند. داشتن این امنیت باعث جلوگیری از رقبای شما خواهد شد.

تعادل امنیت و حریم خصوصی
نظارت بر دوربین مدار بسته برای هتل ها بیشتر و بیشتر مهم است، اما شما باید این را با خواسته مهمانان خود برای حفظ حریم خصوصی تعادل کنید. مردم میخواهند احساس امنیت کنند، اما آنها نمیخواهند احساس کنند دوربینها به طور مبهم آنها را ضبط میکنند.

هنگام نصب امنیت دوربین مداربسته، می خواهید اطمینان حاصل کنید که همه مکان های مهم را پوشش می دهید بدون این که مهمانان شما ناراحت شوند. خوشبختانه شما می توانید بدون هیچ مشکلی کار کنید.

دوربین را در سالن، نه اتاق نگه دارید
نصب دوربین مداربسته در هتل
نصب دوربین ها در داخل اتاق های مهمان غیرقانونی است. یک راه خوب برای کنار آمدن این است که دوربین را در سالن ها یا لابی های کلیدی قرار دهید.

دوربین را در مکان های عملی نگه دارید
ایده خوبی است که دوربین های زیادی را در اطراف هتل خود قرار دهید.

شما همیشه باید حداقل دو دوربین را در هر ورودی و خروجی قرار دهید تا بتوانید ببینید که چه کسی در هتل شما می آید. شما همچنین باید از دوربین های اطراف بقیه هتل در داخل و خارج از مکان هایی استفاده کنید که به شما در مورد فعالیت غیرمجاز هشدار می دهد.

مطمئن شوید این دوربین ها با مهمانان سازگار هستند
برای هر دوربین در امکانات مانند یک آبگرم، تغییر اتاق یا حمام، و اطمینان حاصل کنید که آنها نمیتوانند فیلمهای مهمان را در داخل ضبط کنند. شما باید از نصب نظارت CCTV در این مکان ها اجتناب کنید.

اتاق ها با اطلاعات حساس نیاز به دوربین
این شامل اتاق هایی است که حاوی هر نوع پول یا صندوق های امن هستند. به دلیل اقلام با ارزش در داخل، این مکان هایی هستند که سرقت را جذب می کنند.

بهترین کار این است که دوربین ها را در این اتاق ها از بین ندهید. اگر کسی می تواند دوربین ها را ببیند، ممکن است بتوانند راهی برای گرفتن آنچه که آنها می خواهند بدون اینکه دوربین را ببینند، کشف کنند.

نظارت در مکان های فراموش شده قرار دهید
این ها مکان هایی مانند خروجی خدمات و پله ها هستند. ممکن است فکر نکنید که امنیت در این مکان ها ضروری است چرا که مهمانان از آنها بعنوان سرویس های دیگر استفاده نمی کنند. اما داشتن دوربین در این زمینه ها باعث می شود که نقاط مثبتی برای فعالیت های مشکوک یا غیر قانونی ایجاد کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *